TEB BANKASINDAN ECZACILIK GÜNÜ KREDİSİ

Türk Ekonomi Bankası (TEB)’ndan  ECZACILARIMIZ’a özel bir kampanya daha. Eczacılık günü kredisi ile TEB;  3 ay geri ödemesiz, 36 ay vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Detayları:

·         Kampanya geçerlilik tarihi 10.05.2021-21.05.2021’dir.

·         Kredi türü esnek veya eşit taksitli ticari kredidir.

·         Krediler ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere maksimum 36 ay vade olarak kullanılabilir.

·         Kampanya kapsamında TEB şubeleri üzerinden yapılacak olan taksitli ticari kredi kullanımı için kredi üst limit 500.000 TL’dir. Müşterilere kullandırılacak kredi tutarı, her bir müşterinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilecektir.

·         3 ay ödemesiz dönemden sonraki ayın ilk taksit tutarı, ana para hariç 3 aylık ödemesiz dönemin birikmiş faiz tutarı ve BSMV dahil olarak alınacaktır.

·         TEB; kredi taleplerini bankacılık uygulamaları gereği serbestçe değerlendirme, uygun görmediği kredi taleplerini reddetme, gerekli gördüğü takdirde farklı şartlarda kredi tahsis etme ve teminat talep etme hakkına sahiptir.

·         Kampanya kullanım şartlarını değiştirme ve iptal hakkı Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’dedir.

       
Eczacı SGK Paketi / BESSGK ödemenizi TEB’den almanız ve POS’unuzu aktif* kullanmanız halinde, BNP Paribas Cardif A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesabı’nıza koşulun sağlandığı her ay için 200 TL katkı payı aktarımı sağlanır.*SGK ödemesini TEB’den alan ve POS’ta aylık 1.500 TL ortalama ciro sağlayan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesaplarına, şartların sağlandığı her ay için TEB tarafından aylık 200 TL katkı payı aktarımı sağlanır. Eczacının, Bireysel Emeklilik Hesabı’na katkı payı aktarımı, koşulun sağlanmasını takip eden ayın ilk 5 günü içinde gerçekleşir.

TEB BANKASINDAN ECZACILIK GÜNÜ KREDİSİ

07 Mayıs 2021 - Okunma Sayısı : 287